Wczytuję dane...

Ściągaczki gumowe do wody

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Ściągaczka do wody – niezastąpiona pomoc podczas sprzątania 

Mimo rozwoju wielu sprzętów wykorzystywanych podczas sprzątania, wciąż istnieją te niezastąpione, bez których wielu z nas nie wyobraża sobie wykonywania prac domowych. Jednym z nich jest ściągaczka do wody. Jest obecna w naszych domach już od pokoleń, a jej forma od lat nie zmienia się, co dowodzi jej skuteczności. Jak jest zbudowana i w jaki sposób działa?

Ściągaczki do wody to proste w użyciu urządzenia o równie nieskomplikowanej budowie. Składają się z metalowego lub plastikowego uchwytu, w którym umieszczony został właśnie gumowy ściągacz. Został wyprofilowany w odpowiedni sposób, by mógł skutecznie pozbyć się wody z płaskich, szklanych powierzchni. Może zostać wykorzystany do użycia zarówno na oknach, jak i na podłodze. Ściągaczka do wody z podłóg jest dodatkowo wyposażona w specjalny uchwyt umożliwiający korzystanie z niej w pozycji stojącej. 

Działa w bardzo prosty sposób, niewymagający użycia dużej ilości siły. Po umyciu okien bądź podłogi należy delikatnie docisnąć ściągaczkę do mokrej powierzchni, a następnie przeciągnąć ją w dół. Dzięki temu na szybie nie pozostaną nieestetyczne smugi, a ty możesz cieszyć się idealnie czystymi oknami. 

Jak działa ściągaczka do wody z podłóg?

Ściągacz do wody z podłogi posiada długą rączkę, która umożliwia komfortowe sprzątanie bez potrzeby pochylania się – to duże ułatwienie. W naszym sklepie internetowym odnajdą Państwo dwuczęściowy kij teleskopowy o długości 1,5 metra, który można umieścić w ściągaczce ze specjalnie przeznaczonym do tego otworem. 

Najczęściej wykorzystywana jest w miejscach publicznych, w których na ziemi pozostaje duża ilość wody są to przykładowo baseny oraz myjnie. Gumowa bądź piankowa wkładka dokładnie zbiera wodę oraz brud, nie pozostawiając jakichkolwiek smug na podłodze. Dzięki ściągaczce do wody zachowasz porządek i pozbędziesz się wszelkich zabrudzeń. 

W jaki inny sposób można wykorzystać ściągacz do wody? 

Ściągacz do wody może zostać z powodzeniem wykorzystany nie tylko w domach i różnego rodzaju przedsiębiorstwach, ale także do czyszczenia szyb samochodowych. Każdy posiadacz auta chce przecież, aby jego pojazd prezentował się jak najlepiej. W tym celu oprócz dokładnego czyszczenia karoserii czyści się każdą szybę. Aby zrobić to dokładnie, zaleca się użycie ściągaczki do wody, która dokładnie zbierze także wszelkie środki do mycia pozostawione na szybie. 

Jakie ściągaczki do wody oferujemy?

W naszej ofercie odnajdą Państwo różnego rodzaju ściągaczki do wody oraz kije teleskopowe umożliwiające mycie podłóg z pozycji stojącej. Posiadamy modele o różnej długości – mogą zdecydować się Państwo na ściągaczki 55 cm, idealne do czyszczenia mniejszych powierzchni oraz 75 cm. 

Nasze produkty posiadają różnorodną kolorystykę – oferujemy wersję klasyczną, która nie została zabarwiona oraz kolorową. Wielobarwne ściągacze do wody zostały wykonane w kolorze czerwonym, żółtym, białym, zielonym oraz niebieskim. Sam zdecyduj, który z nich wybierzesz.

Zobacz wszystkie produkty z kategorii sprzęt do sprzątania

Zobacz także: