Wczytuję dane...

Suszarki do rąk elektryczne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Suszarki do rąk są dziś niemal nieodłącznym elementem wyposażenia łazienek w rozmaitych obiektach użyteczności publicznej. Spotkać je można w szkołach, centrach handlowych, placówkach medycznych, hotelach, restauracjach, na basenach i w wielu innych miejscach. Suszarka do rąk doskonale zastępuje inne tradycyjne rozwiązania, na czele z ręcznikami papierowymi i materiałowymi, które wymagają nieustannego uzupełniania zapasów i usuwania zużytych ręczników. 

Elektryczne suszarki do rąk to innowacyjne urządzenia, wyróżniające się doskonałą wydajnością, krótkim czasem działania i wysokim poziomem higieny. Mnogość dostępnych na rynku modeli sprawia, że z łatwością dopasować je można do stylu, w jakim zaaranżowana jest dana łazienka publiczna. 

Profesjonalne suszarki łazienkowe

Jak działają elektryczne suszarki łazienkowe do rąk? Te elektryczne urządzenia osuszają dłonie za pomocą strumienia powietrza. Suszarki łazienkowe można uruchomić i wyłączyć w sposób automatyczny – poprzez zbliżenie mokrych dłoni w kierunki czujnika i następne ich oddalone po wysuszeniu. Niektóre modele wyposażone są w specjalny przycisk. Pierwsza elektryczna suszarka do rąk powstała w drugiej dekadzie XX wieku. Na początku elektryczne suszarki do łazienek nie cieszyły się najlepszą sławą – były głośne, uznawano je za siedlisko bakterii, a do tego samo suszenie było dość czasochłonne. Dopracowana przez lata dzisiejsza automatyczna suszarka elektryczna do rąk jest w pełni zaawansowanym urządzeniem, jakiego nie może zabraknąć w żadnej publicznej łazience. 

Elektryczne suszarki łazienkowe na ścianę

Rynek elektrycznych suszarek łazienkowych na ścianę oferuje dziś właścicielom publicznych łazienek mnogość rozwiązań. Dostępne urządzenia podzielić możemy przede wszystkim na sposób osuszania dłoni. I tak, wyróżniamy dwa typy suszarek – tradycyjne i suszarki kieszeniowe.

Pierwsze z nich montowane są na ścianie, na wysokości ramion użytkownika. Do uruchomienia suszarki konieczne jest zbliżenie dłonie w kierunku fotokomórki. Drugie, nazywane zamiennie strumieniowymi, montuje się na wysokości pasa. Uruchomienie czujnika przepływu powietrza następuje po umieszczeniu dłonie w specjalnej kieszeni, której suszarki te zawdzięczają swoją nazwę.

Powietrze w ich przypadku wydmuchiwane jest przez wąskie szczeliny z dużą prędkością, dzięki osuszanie dłonie trwa średnio około 7-10 sekund. Współczesne suszarki do rąk elektryczne wyróżnia nie tylko wydajność działania, ale i niebanalny design, umożliwiający swobodne dopasowanie urządzenia do wystroju miejsca montażu. Przede wszystkim wybrać możemy rodzaj obudowy suszarki – metalowy lub plastikowy. Suszarki metalowe ze stali nierdzewnej są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu i na długo zachowują swój nowoczesny wygląd.

Podobną trwałość wykazują plastikowe suszarki do rąk, odporne na promieniowanie słoneczne. To jednak nie koniec, bo wśród suszarek spotkać można również urządzenia, które szczególne świetnie sprawdzą się na basenach i w hotelach. Uniwersalne urządzenia służyć mogą zarówno do osuszania rąk, jak również włosów i całego ciała. Ich wysoka moc pozwala na zmniejszenie wydatków na elektryczność w danym obiekcie. Ważną funkcją jest zabezpieczenie przed przegrzewaniem się, które przydatne jest w miejscach o dużej intensywności ruchu.

Automatyczne suszarki łazienkowe w naszej ofercie

W ofercie naszego sklepu zgromadziliśmy szeroki wybór suszarek do rąk – tradycyjnych i kieszeniowych, wykonanych z plastiku i metalu, jak również suszarek basenowych i hotelowych, pozwalających na osuszanie włosów i całego ciała. Prezentujemy wyłącznie urządzenia renomowanych producentów, takich jak Dyson, Faneco, Levante, Moon, Ekaplast. Impeco, In-Tec, Linea Trade, Merida, Sanjo, Bisk czy Warmtec.

Oferowane na stronie modele objęte są 2- lub 3-letnią gwarancją, a średni czas na osuszenie nimi dłoni wynosi zaledwie od kilku do kilkunastu sekund. Wygoda użytkowania, szybkie działanie i niskie koszty utrzymania sprawiają, że wybrane przez nas automatyczne suszarki łazienkowe sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów.  Wysokiej jakości urządzenia doskonale sprawdzą się w codziennej eksploatacji i będą świetną alternatywą dla ręczników jednorazowych. Z powodzeniem, za sprawą swojego schludnego i nowoczesnego wyglądu, mogą stać się prawdziwą ozdobą łazienki. Wszystkie elektryczne suszarki łazienkowe dostępne są w atrakcyjnych cenach, a ich zakup, za sprawą oszczędności energii, to pewność szybkiego zwrotu. 

Czym kierować się podczas wyboru suszarki do rąk?

Wybór właściwej suszarki do rąk jest podyktowany wieloma różnymi czynnikami. Zależy Ci na maksymalnie szybkim suszeniu? A może potrzebujesz wyjątkowo cichej suszarki? Bardzo częstym kryterium jest także konkretny producent, kraj pochodzenia, zakres cenowy, czy wygląd i design. To tylko niektóre z czynników wpływających na wybór odpowiedniej suszarki. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór suszarek do rąk, w zależności od tego, jakimi kryteriami się kierujesz. Sprzedajemy suszarki tylko renomowanych i dobrze znanych firm, dlatego ich jakość jest na najwyższym poziomie. Oczywiście poszczególne kryteria wyboru różnią się w zależności od tego, w jakim miejscu ma zostać zamontowana automatyczna suszarka do rąk. Najważniejsze jest, by dobrze zapoznać się z wszelkimi kwestiami, które warte są dokładnego rozpatrzenia.

Odpowiedni poziom hałasu suszarki do rąk

Suszarki do rąk kojarzone są głównie z tym, że oprócz dokładnego suszenia rąk, robią także dość dużo hałasu. Otóż dziś dostępne są takie modele suszarek, które charakteryzują się akceptowalnym poziomem głośności, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej efektywności. Suszarki starszej generacji, które działają cicho, zazwyczaj mają także bardzo niską moc suszenia, czego efektem jest wytarcie mokrych rąk w ręcznik, a przecież nie o to chodzi, jeśli mamy zamontowaną suszarkę do rąk. Najnowsze modele suszarek działają z natężeniem około 60-80dB, dzięki czemu możliwe jest połączenie skutecznego suszenia, z jednoczesnym zachowanie odpowiedniego natężenia dźwięku suszarki. Takie suszarki są szczególnie pożądane we wszystkich miejscach i budynkach, w których priorytetem jest zachowanie odpowiedniego poziomu natężenia hałasu. Do takich miejsc zaliczają się biblioteki, urzędy, kina, czy teatry.

Obudowa, która przetrwa wiele lat

Jedną z ważniejszych kwestii jest to, z czego zbudowana została obudowa suszarki do rąk. Dlaczego jest to tak bardzo istotne? Ponieważ to właśnie od rodzaju obudowy w dużej mierze zależy to, jak długo dana suszarka do rąk będzie w stanie poprawnie działać. Metalowe obudowy są trwałe, a stal nierdzewna potrafi zachowywać swoją właściwą formę przez długie, długie lata. Jest to niezwykle ważne w przypadku suszarek umieszczonych w miejscach, takich jak kina, teatry, restauracje, czy inne lokale gastronomiczne, gdyż takie suszarki poddawane są tam nieustannej eksploatacji. Nierdzewna stal pozwala zachować najwyższą jakość i użyteczność takowej suszarki. Co więcej, metalowa obudowa jest najczęściej polerowana, dzięki czemu automatyczna suszarka do rąk wygląda bardzo elegancko, nowocześnie, prestiżowo i dystyngowanie. Suszarki z metalową obudową bardzo łatwo wkomponować w dowolny wystrój łazienki, gdyż ich metalowa, lśniąca powierzchnia sprawia, że pasują do każdego stylu aranżacji wnętrz.

Dlaczego suszarki automatyczne są tak popularne w miejscach o dużym natężeniu ruchu

Miejsca, które charakteryzują się dużym natężeniem ruchu, muszą posiadać suszarki, które wyróżniają się wytrzymałością i dość dużą odpornością na nadmierną eksploatację. Suszarki w takich miejscach muszą mieć czujniki o najwyższej jakości, gdyż każdego dnia korzysta z nich niezliczona ilość osób. Z tego powodu stosowane są czujniki na nie przyciski, gdyż awaryjność przycisków jest dużo większa, niż ma to miejsce w przypadku wysokiej jakości czujników. Metalowa obudowa, to dodatkowy atut, gdyż dzięki temu suszarka jest bardziej odporna na trudy codziennej i nieustającej eksploatacji i działania takich czynników jak wilgoć i ciągłe zużycie. Suszarki tego typu są najczęściej montowane w miejscach, które charakteryzują się tym, że przebywa w nich stale duża ilość osób, przez co suszarki wystawione są na ciągłą eksploatację. Do takich miejsc zaliczają się np. stadiony, obiekty sportowe, czy galerie handlowe.

Czy wygląd suszarki ma wpływ na jej jakość?

Odpowiedni design suszarki, który współgra ze stylem, w jakim urządzona jest łazienka, jest dziś bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na wybór odpowiedniej suszarki do rąk. Na rynku dostępne są suszarki, które wyróżniają się oryginalnymi kształtami i nietypowym kolorem. Warto zaznaczyć, że wygląd nie zawsze idzie w parze z funkcjonalnością, dlatego najlepiej jest wybierać te suszarki, które oprócz oryginalnego wyglądu, wyróżniają się także sprawdzoną i renomowaną firmą, która zapewnia najwyższą jakość swojego produktu. W naszym sklepie oferujemy suszarki znanych i polecanych firm, takich jak Warmtec, Sanjo, Faneco, czy Impeco. Suszarki tych firm znane są ze swojej niezawodności i jakości, która nie przemija, a dodatkowo dostępne są także i te modele, które wyróżniają się wśród tradycyjnych białych, czy metalowych suszarek. Co więcej, suszarki metalowe znane są ze swojego eleganckiego i ponadczasowego wyglądu. Lśniąca metalowa powierzchnia kojarzy się ze sterylną czystością i doskonałą jakością. Takie metalowe suszarki możemy spotkać w najbardziej eleganckich i dystyngowanych lokalach gastronomicznych, hotelach, czy kasynach, dlatego też modele suszarek, które posiadają polerowaną metalową obudowę, są wyjątkowo mocno pożądane.

Zgodność z wszelkimi normami bezpieczeństwa jest niezwykle ważna

Dziś coraz większą uwagę przywiązuje się do wszelakich certyfikatów i zgodności z konkretnymi normami. Spowodowane jest to tym, że produkty, które posiadają takie zgodności, czy certyfikaty, są bezpieczne, pewne i polecane przez rozmaitych specjalistów. W naszym sklepie sprzedajemy wyłącznie te suszarki do rąk, które spełniają szereg norm i wytycznych, dzięki czemu są maksymalnie bezpieczne, bezawaryjne, skuteczne i efektywne. Z największym pietyzmem dobieramy nasze produkty tak, by idealnie odpowiadały na potrzeby różnych klientów – tych, którzy potrzebują suszarek do miejsc publicznych, takich jak stadiony, czy lokale gastronomiczne, a także tych, szukających idealnych suszarek do swoich domów lub gospodarstw agroturystycznych. W naszym sklepie każdy znajdzie taką suszarkę, jakiej poszukuje. Co więcej, są one dostępne w bardzo atrakcyjnych i przystępnych cenach, dzięki czemu zakup pojedynczej sztuki, czy tuzina ( w przypadku np. restauracji) nie stanowi zagrożenia dla budżetu. W parze z atrakcyjnymi cenami idzie także najwyższa jakość, pod którą podpisują się znakomite i renomowane marki, takie jak Warmtec, Sanjo, Faneco, czy Impeco. Dzięki temu klienci mają niepodważalną pewności, że kupują najlepszy i renomowany produkt, w bardzo konkurencyjnej cenie.

Potrzebujesz błyskawicznego suszenia? Wybierz turboblast!

Zapotrzebowanie na suszarki do rąk różnego rodzaju jest z roku na rok coraz większe. W zależności od potrzeby, wybierany jest taki model suszarki, który dobrze spełnia wszystkie kryteria, którymi kieruje się kupujący. Jeżeli poszukujesz suszarki automatycznej do rąk, która w wysuszy ręce w rekordowo krótkim czasie, to najlepszym wyborem będzie suszarka Turboblast Silver HD11H1 od firmy Impeco. To co wyróżnia tę suszarkę, na tle pozostałych, to ogromna moc, która sprawia, że suszarka Turboblast jest mocniejsza od standardowych suszarek o 50%. Co więcej, suszarka ta uznawana jest za niebywale odporną i nie awaryjną, gdyż wszystkie jej podzespoły produkowane są w jednym miejscu, co pozwala na zachowanie najwyższych standardów kontroli jakości. Co więcej, obudowa suszarki jest zrobiona z matowej stali nierdzewnej, co dodatkowo wzmacnia i sprawia, że obudowa jest „anty-wandalowa”. Suszarka Turbolast znana jest także z tego, że jej silnik wyróżnia się bardzo długą żywotnością, dzięki czemu mimo wzmożonej eksploatacji, jest ona przez długi czas w doskonałym stanie technicznym. Ciekawym elementem jest dysza, która może być obracana o 360 stopni. Mimo maksymalnej mocy i szybkości suszenia, suszarka Turboblast nie przekracza 60dB poziomu natężenia hałasu, dzięki czemu jest bardzo skuteczna, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej głośności. Imponująca jest także praca samej suszarki, gdyż jego prędkość osiąga 5800 obrotów na minutę. Jej moc to 2300 W, dzięki czemu suszarka Turboblast idealnie nadaje się do miejsc o przeciętnym i duży zatłoczeniu.

Pewność poparta gwarancją i wsparciem ze strony producenta

Suszarki do rąk oferowane w naszym sklepie mają gwarancję obowiązującą 24 miesiące. Niektóre modele objęte są dłuższym okresem gwarancyjnym, który wynosi 36 miesięcy. Dzięki temu klient ma pewność, że kupiony przez niego produkt wyróżnia się najwyższą jakością, ale także stałym i nieprzerwanym wsparciem ze strony producenta. Warto podkreślić, że dzisiejsze suszarki do rąk automatyczne do rąk, są zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, które zużywają znacznie mniej energii, niż ich odpowiedniki sprzed kilki-kilkunastu lat. Suszarki, które oferujemy w naszych sklepie, wyposażone są domyślnie w czujniki podczerwieni, przez co pobór mocy jest znacznie mniejszy, niż w przypadku suszarek włączanych na przycisk. Używanie automatycznych suszarek do rąk jest bardzo ekologiczne, gdyż warto przytoczyć fakt, że pozostawiają one aż czterokrotnie mniejszy „ślad węglowy” niż tradycyjne ręczniki papierowe. Co więcej, niektóre z oferowanych przez nas suszarek wyposażone są w filtr HEPA, dzięki czemu filtrowanie powietrza jest jeszcze bardziej dokładne. Jakość powietrza i eliminacja wszelkich bakterii jest niezwykle ważna, szczególnie w miejscach, które charakteryzują się dużym natężeniem ruch, dlatego nasze suszarki przepuszczając powietrze przez specjalne filtry, są w stanie wyłapać aż 99,9% bakterii, dzięki czemu powietrze, którym suszone są ręce, wolne jest od niebezpiecznych i zagrażających nam drobnoustrojów. Jest to szczególnie ważne po doświadczeniach całego świata z koronawirusem. Postaw na sprawdzone i renomowane suszarki do rąk najlepszych firm. W naszym sklepie dostępne są suszarki w bardzo szerokim przedziale cenowym, dzięki czemu każdy może pozwolić sobie na automatyczną suszarkę do rąk, która zachowuje najwyższe normy jakości. Wszystkie nasze suszarki do rąk posiadają niezbędne certyfikaty, co sprawia, że są produktami z najwyższej półki. Metalowe suszarki automatyczne, to elegancja i niekwestionowana jakość, a ich metalowe obudowy zapewniają im sprawne i bezawaryjne działanie przez długie, długie lata.

Zobacz nasze suszarki do rąk plastikowe, poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych, suszarki do rąk Meridadozowniki mydła, pojemniki na papier.

Sprawdź też czy suszarki do rąk są bezpieczne i dlaczego warto je wybrać!