Wczytuję dane...

Baterie wannowe

Potrzebna bateria do wanny? U nas na pewno znajdą Państwo coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sanjo.pl. W naszym sklepie internetowym mamy szeroki wybór baterii do wanny. W razie pytań służymy fachowym doradztwem - zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy pomogą Państwu w znalezieniu najlepszego rozwiązania.

Cały asortyment sanjo.pl obejmuje propozycje od znanych producentów armatury łazienkowej. Najwyższa jakość to nasza dewiza, więc kupując w naszym sklepie internetowym mają Państwo pewność dobrze wydanych pieniędzy. Regularnie organizujemy też promocję, dzięki którym można kupić baterię do wanny czy inne akcesoria łazienkowe znacznie taniej.

Rodzaje baterii do wanny

Jakie baterie do wanny znaleźć można na rynku? Podstawowe rodzaje baterii to ścienne (natynkowe i podtynkowe), termostatyczne (natynkowe i podtynkowe), jak również baterie stojące. Na czym polega różnica pomiędzy nimi? Podstawowa to sposób mocowania - każda bateria do wanny tego typu wymaga nieco innego typu instalacji.

Który typ wybrać? Ścienne mogą mieć jeden lub dwa uchwyty (bardziej komfortowe rozwiązanie), do sterowania temperaturą oraz przepływem wody. Z kolei bateria do wanny typu termostatycznego pozwoli na precyzyjne ustawienie temperatury w takiej wysokości, jak wybierze użytkownik. To idealne rozwiązanie gdy wanna służy również jako prysznic.

Baterie wannowe sanjo.pl

Każda bateria do wanny dostępna w sanjo.pl wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. W stałej ofercie mamy spory wybór modeli, dzięki czemu z łatwością dobiorą Państwo najlepsze rozwiązanie dla swojej łazienki.

Zobacz także 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.