Wczytuję dane...

Wieszaki łazienkowe i uchwyty na ręczniki

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Nowoczesne wieszaki łazienkowe

Szeroki wybór estetycznych wieszaków do łazienki na ręczniki- do wyboru wieszaki pojedyncze, dwuramienne oraz trójramienne. W ofercie także stojaki na papier i szczotki WC i stojaki na ręczniki.

Wieszak na ręczniki to niewielki i często niedoceniany element wystroju, który ma jednak kolosalny wpływ na wygodę korzystania z łazienki. W ofercie naszego sklepu możecie znaleźć Państwo szeroki wybór różnorodnych wieszaków łazienkowych. Dysponujemy wieszakami wyposażonymi w jedno, dwa albo nawet i trzy ramiona, a także wieszakami owalnymi, wieszakami z uchwytem i wieszakami wielohakowymi. Oferowane przez nas produktu wytwarzane są przez znane firmy wyspecjalizowane w wyposażeniu łazienek i objęte gwarancją.

Jak wybrać najlepszy wieszak łazienkowy?

Wybór wieszaka na ręczniki łazienkowe może nastręczać pewnych trudności, ponieważ zróżnicowanie tych elementów jest, jak widać na przykładzie naszej oferty, duże. Możemy wskazać trzy główne rzeczy, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupów: materiał, z którego wykonano dany wieszak do łazienki na ręczniki, rodzaj mocowania oraz sposób wieszania samego ręcznika.

Wieszak do łazienki na ręczniki - Z jakiego materiału wybrać?

Wieszaki na ręczniki łazienkowe najczęściej wytwarza się ze stali nierdzewnej albo stali chromowanej; tego typu wieszaki na ręczniki dominują w ofercie naszego sklepu i są zdecydowanie najpopularniejsze. Za ich wyborem przemawia także odporność na wilgoć oraz duża trwałość, dzięki którym wieszak na ręczniki łazienkowe może z powodzeniem służyć przez długie lata. Często spotyka się także wieszaki łazienkowe na ręczniki wykonane z tworzyw sztucznych, najczęściej z plastiku. Tego typu wieszaki są lekkie, dzięki czemu można zawiesić na nich więcej ręczników przy mniejszym obciążeniu mocowania. W sprzedaży dostępne są także wieszaki na ręczniki łazienkowe wykonane z nietypowy materiałów, takich jak żeliwo, mosiądz albo drewno.

Uchwyty na ręczniki łazienkowe - Sposób montażu.

Pod względem montażu można wyróżnić następujące rodzaje wieszaków: wieszaki stojące, wkręcane, zawieszane, na przylepiec i na przyssawkę. Wieszakom stojącym poświęciliśmy osobną podkategorię, do której serdecznie zapraszamy! Wieszaki wkręcane wymagają wykonania w ścianie dziur za pomocą wiertarki. Ten rodzaj montażu jest najbardziej inwazyjny i najmniej podatny na zmiany, ponieważ wieszak umiejscawia się w przeznaczonym mu miejscu już na stałe. Ten typ montażu sprawdza się jednak, ponieważ gwarantuje, że wieszak nie spadnie. Wieszaki na przylepiec i przyssawkę również cieszą się sporą popularnością, przede wszystkim dlatego, że można je, w razie potrzeby, swobodnie przemieszczać i zmieniać ich położenie w łazience. Z kolei wieszaki zawieszane posiadają specjalne zawieszki, które umożliwiają przymocowanie ich do rur i innych wystających elementów.

Kształty wieszaków.

Ostatnią sprawą, na którą warto zwrócić uwagę przy zakupie, jest kształt, czy też forma wieszaka. W naszym sklepie znajdują się wieszaki łazienkowe wyposażone w ruchome ramiona, wieszaki z dwoma mocowaniami, które mogą służyć za uchwyty do wanny, a także wieszaki owalne. Wieszak do łazienki na ręczniki powinno się wybierać pod kątem tego, ile ręczników znajduje się w danej łazience w stałym użyciu. Duża zaletą wieszaków z ramionami jest to, że, po pierwsze, mogą utrzymać kilka ręczników jednocześnie, a po drugie, ułatwiają rozwieszenie ich w taki sposób, by mogły szybko wyschnąć. W sprzedaży mamy także owalne uchwyty na ręczniki łazienkowe, które cechują się eleganckim, designem. Znakomicie prezentują się w łazienkach hotelowych i wszędzie tam, gdzie zależy nam na estetyce pomieszczenia.

Uchwyty na ręczniki łazienkowe

Wysokiej jakości wieszaki łazienkowe w atrakcyjnych cenach - zestawy zawierają wszystkie niezbędne do montażu elementy. W naszej ofercie znajdziecie zarówno wieszaki owalne, jak i wieszaki okrągłe czy ruchome. Nowoczesny wygląd pozwoli na perfekcyjne dopasowanie wyglądu wieszaka do dowolnego wystroju łazienki.

Zobacz nasze dozowniki mydła w płynie , wieszaczki łazienkowe