Wczytuję dane...

Stojaki łazienkowe na papier toaletowy i ręczniki

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Trudno wyobrazić sobie funkcjonalną łazienkę bez wieszaka albo stojaka na papier toaletowy i ręczniki. Najbardziej rozpowszechnione są uchwyty i wieszaki montowane bezpośrednio do ściany, jednak w sprzedaży można znaleźć także stojaki łazienkowe. Nasz sklep oferuje Państwu znaczny wybór takich stojaków o różnych cenach i kształtach, wyprodukowanych przez renomowane firmy.

Dlaczego warto korzystać ze stojaków łazienkowych na papier toaletowy i ręczniki?

Uchwyty i wieszaki montowane do ścian, przy całej swojej użyteczności, posiadają jedną istotną wadę. Ich rozmieszczenie trzeba planować najczęściej już w momencie projektowania i budowy łazienki. Zmiana ich umiejscowienia jest później trudna lub niemożliwa. Stojaki na ręczniki umożliwiają łatwe pominięcie tego problemu, ponieważ są to obiekty przenośne, łatwe do przesuwania i przestawiania. Stojący wieszak na ręczniki i papier toaletowy można w każdej chwili dostawić albo usunąć z łazienki, jak też można go przestawiać w dowolnie wybrane miejsce. Dzięki temu możemy łatwo zmieniać rozkład sprzętów w łazience i, w razie potrzeby, dołożyć lub zabrać dodatkowe akcesoria. Stojaki na papier toaletowy i ręczniki występują w bardzo zróżnicowanych kształtach, uzależnionych także od samego przeznaczenia stojaka. To sprawia, że każdy może znaleźć stojak dostosowany do jego potrzeb.

Rodzaje stojaków łazienkowych dostępnych w naszym sklepie.

Typowy stojak do papieru toaletowego składa się ze stabilnej podstawy, nóżki i umieszczonego na szczycie uchwytu, umożliwiającego zamocowanie rolki papieru toaletowego. Wybór dostępnych w naszym sklepie stojaków jest jednak znacznie większy. Stojaki na ręczniki i papier mogą mieć różna wysokość i różną ilość samych uchwytów. Znajdziecie Państwo u nas stojaki łazienkowe przeznaczone wyłącznie do papieru albo wyłącznie na ręczniki. Oferujemy także bardziej zaawansowane konstrukcje, które łączą w sobie kilka odrębnych funkcji. Można do nich zaliczyć stojaki na papier i ręczniki, stojaki z miejscem do zamocowania szczotki WC, czy stojaki łazienkowe ze specjalnymi uchwytami na gazety. Sprzedawane przez nas stojaki są wykonane ze stali nierdzewnej albo stali chromowanej. Cechują się atrakcyjnym, nowoczesnym wzornictwem i solidnością wykonania, które gwarantują, że stojaki łazienkowe będą z powodzeniem spełniały powierzone im zadania przez wiele lat. Gwarancja producenta obejmuje zazwyczaj dwa lata bezawaryjnego użytkowania, jednak przy zachowaniu podstawowych zasad dbania o sprzęty łazienkowe sprzedawane przez nas stojaki są w stanie wytrzymać o wiele dłużej.

Zobacz wszystkie produkty z kategorii akcesoria łazienkowe, szczotki do wc, dozowniki mydła, dywaniki łazienkowe