Wczytuję dane...

Półki szklane

Trudno wyobrazić sobie korzystanie z łazienki zupełnie pozbawionej półek. Miejsce do przechowywania rzeczy ma ogromne znaczenie nie tylko w domu i mieszkaniu, ale również w przestrzeniach o publicznym charakterze. W związku z tym, naszą ofertę kompleksowego wyposażenia wzbogaciliśmy o praktyczne szklane półki łazienkowe.

Szklane półki są bez wątpienia jednym z ważniejszych elementów każdej publicznej łazienki. Dzięki nim osoby biorące prysznic lub kąpiel w wannie – nie tylko w hotelu, ale również w szpitalu czy w szkole, mogą mieć pod ręką podstawowe kosmetyki czy ręcznik. Wybór odpowiednich szafek łazienkowych, ma więc ogromne znaczenie dla wygody korzystania z pomieszczenia.

Jak wybrać półki szklane do łazienki

Na rynku wyposażenia do łazienek publicznych nie brakuje również praktycznych półek. Naszym klientom proponujemy przede wszystkim półki szklane. Nie bez powodu zresztą! Szkło to materiał o uniwersalnym zastosowaniu, co sprawia, że półki wpiszą się doskonale w charakter niemal każdego publicznego wnętrza.

Nie bez znaczenia jest też łatwość utrzymania szklanych półek w czystości. Wystarczy przetrzeć je mokrą ściereczką z dodatkiem detergentu, by przywrócić im nienaganny blask i nieskazitelną czystość, która sprosta wymaganiom wszystkich użytkowników łazienki. Co ważne, szklane półki nadadzą również łazience optycznej lekkości – i choćby dlatego warto je stosować nawet w małych pomieszczeniach.

Zalety szklanych półek łazienkowych

Szkło jest niezwykle wdzięcznym materiałem. Powstające z niego półki łazienkowe mogą przybierać rozmaite kształty, które z łatwością dopasowują się we wnętrza o różnym charakterze. W związku z tym naszym klientom zaproponować możemy zarówno szklane półki pod lustro, podstawki szklane pod mydło, jak również narożne półki łazienkowe.

Uniwersalny design szklanych półek to idealne rozwiązanie dla publicznych łazienek. Dzięki niemu półki współgrają z wystrojem wnętrza, tworząc z nim spójną całość. Doskonale przy tym spełniają swoje funkcje praktyczne, polegające na zapewnieniu cennego miejsca do przechowywania środków higienicznych i pielęgnacyjnych.

Plastikowa półka do łazienki czy szklana?

Choć na rynku wyposażenia do publicznych łazienek można znaleźć również półki plastikowe, naszym klientom gorąco polecamy zwłaszcza modele wykonane ze szkła. Dlaczego akurat ten materiał sprawdzi się naszym zdaniem najlepiej? Szkło jest materiałem niezwykle eleganckim, odpornym i na długo zachowującym wygląd jak w dniu zakupu.

Plastik, zwłaszcza w kontakcie z wodą czy kosmetykami, może ulegać odbarwieniom, tracąc z czasem cały swój urok. Ważne też, że plastikowe słabiej znoszą obciążenia, co może wiązać się z koniecznością częstszej ich wymiany. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem są szklane półki łazienkowe z chromowanymi uchwytami, które nadadzą aranżowanemu wnętrzu klasy i charakteru.

Szklane półki łazienkowe kupuj w Sanjo.pl

Wierzymy, że szklane półki mogą stanowić doskonałą ozdobę każdej publicznej łazienki, tworząc z innymi akcesoriami w pełni elegancką kompozycję. Z przyjemnością zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą solidnie wykonanych, pojemnych i łatwych w montażu szklanych półek łazienkowych, które proponujemy w atrakcyjnych cenach!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów